Animuoti baneriai (2020)

Sukūrėme animuotus banerius „Vytauto 35“ projekto reklaminei kampanijai, kurią sudaro 10 banerių skirtų butų serijai ir 17 banerių komercinėms patalpoms. UAB „Eika“ užsakymu skydeliai sukurti ir pritaikyti Adform bei Google Display Network reklamos platformoms.

 

„Quooker“ užsakymu pagaminome 30 skirtingų dydžių ir scenarijų rich media banerių. Sprendimas įdomus tuom, kad be pradinės vandens ir garų animacijos, vartotojas paspaudęs paleidimo mygtuką, gali peržiūrėti trumpą pažintinį produkto video , kuris HTML5 pagalba integruotas pačiame baneryje. Šie reklaminiai skydeliai skirti Adform ir Google Display Network reklamos platformoms.

 

Sukūrėme 28 reklaminių banerių seriją keturiems skirtingiems vaistų prekių ženklams. HTML5 animacijos pagalba suprogramavom nuo vartotojų veiksmų priklausančius interaktyvius scenarijus. Žemiau vienas iš banerių su horizontalių slankikliu, leidžiančiu vartotojui interaktyviai sąveikauti su banerio scenarijumi. Baneriai pritaikyti Adform platformai.

 

„Gera Dovana“ 8-ių banerių kampanija. Pagal tą patį scenarijų buvo sukurtos ir 3 video reklamos specialiai pritaikytos Facebook ir YouTube tinkluose naudoti.

 

 

DAUGIAU ANIMUOTŲ BANERIŲ PATEIKITE UŽKLAUSĄ

Reklaminių banerių kūrimas   HTML5 banerių kūrimas ir gamyba   Animuotų banerių prisitaikantis dizainas   Reklaminių skydelių ruošimas banerių platformoms  
Straipsniai   Cosmic Bees   Kontaktai

2007 - 2022 © www.33.lt - laisvai samdomas dizaineris animatorius