HTML5 banerių kūrimas ir gamyba

Kuriame dinaminius animuotus HTML5 banerius ir reklaminius skydelius. Google pasklebė, kad nuo 2015 rugsėjo 1d. Chrome naršyklėse nebus automatiškai atvaizduojami flash baneriai. Reikės paspausti play mygtuką animacijos peržiūrai, o net ir jo nepaspaudus, jūsų reklaminių banerių talpintojai vistiek skaičiuos kaip sėkmingą banerio parodymą. Taigi siūlome patikimą išeitį - HTML5 banerių gamybą. Reklama gali turėti tą patį veikiantį animacijos scenarijų, ir jis bus atvaizduojamas ne tik kompiuteriuose, bet ir išmaniuosiuose įrenginiuose kaip telefonai ar planšetės.

Kainos ir terminai:

HTML5 animuoto banerio kaina - prasideda nuo 80€ ir kyla priklausomai nuo scenarijaus sudėtingumo bei trukmės. Banerio adaptacija skirtingiems išmatavimams - po 10€ už dydį. Paprastai pagaminame per 2 darbo dienas. Skubus banerio kūrimas apmokestinamas papildomai pagal susitarimą. Taip pat galime padėti konvertuoti ar perdaryti flash banerį į HTML banerį. Pateikite užklausą ir sužinokite tikslią HTML banerio kainą pagal jūsų projektą.

HTML5 reklaminių banerių pavyzdžiai:

 

 

 

 

Pateikite užklausą     Daugiau animuotų banerių pavyzdžių

Reklaminių banerių kūrimas   HTML5 banerių kūrimas ir gamyba   Interneto svetainių kūrimas   Talpinimas   Logotipų kūrimas   Prezentaciniai CD
Kas naujo?   Straipsniai   Miniblogas   Parduodami domenai   Atsakomybės apribojimas   Cosmic Bees   Kontaktai

2007 - 2019 © www.33.lt - laisvai samdomas dizaineris ir programuotojas (freelancer)